O nás -

O nás

&
Ondra    Radka
Foto    Vizáž

 

Jsme manželé, kteří se báječně doplňují nejen v osobním životě, ale i v tom profesním.

Pracujeme spolu často a rádi

A co tedy děláme a jak to začalo ?

Dva mladí lidé se potkali a zamilovali se. Každý měl své koníčky a touhy. Postupně se vše začínalo proplétat a prohlubovat. Vzájemně jsme se podporovali v odvětví, které toho druhého naplňovalo.

Já jsem od malička vyrostla v účesech a líčení mnoho různých stylů od romantických až po extravagantní, a chtěla jsem mít krásné fotky. Bylo ale nad mé síly mou práci zdokumentovat. To Ondra měl lásku ve focení. Přišla první výplata, první foťák, všeho jsem využila 🙂 a tím to vše začalo. Oba jsme se zdokonalovali každý na svém písečku 🙂 , až z toho vznikla spolupráce.

Mnoho spokojených zákazníků nám opakovalo to stejné, ať pracujeme prioritně spolu. Nebylo to jednoduché, ale nakonec jsme zjistili, že spolu nám to jde přece jen nejlíp. Tak nás teď můžete často vídat spolupracovat na svatbách, módních přehlídkách, portrétních foceních apod..

Společně vám vytvoříme příjemnou atmosféru ať už na svatbách nebo během focení. Nemusíte mít z ničeho strach, vždy se přátelsky domluvíme a nenutíme vás do ničeho, co nechcete.

Těšíme se na vás

Radka a Ondra Šárníkovi

🙂

© Copyright - Radka Šárníková :: Created by Ondřej Šárník Up