Fotogalerie - Kadeřnice, vizážistka / Radka Šárníková (Grulichová) /Brno

V albu najdete nevěsty, které jsem měla tu čest česat a líčit na jejich nejkrásnější den.

View pictures

Specializuji se na společenské účesy a líčení. Pokud chcete být jedinečná, nechte mi volnou ruku a učešu/nalíčím Vás přímo na míru. Nepodléhejte momentálnímu trendu, protože tomu podlehnou všichni a pak na společenské události nebude ničím vyjimečná.

View pictures

Specializuji se hlavně na česání účesů a líčení. Učesat a nalíčit se můžete nechat na jakoukoliv událost od svateb, společenských událostí, plesů, večírků, párty, focení, módních přehlídek.

View pictures

Jdete se vyfotit? Doporučuji se svěřit odborníkům. Základem je kvalitní foto make-up, který je odlišný od běžného nebo i večerního líčení. Úprava vlasů je taktéž velmi důležitá. Vždy záleží na jaké téma focení se chystáte. Je rozdíl jestli jdete fotit těhotenské fotografie ( potřebujete něžný a nevyzývavý make up, ale i přesto zvýrazňující Vaše přednost). Jdete-li fotit boudoir je potřeba sexy foto make-up hodně výrazný.

View pictures

Připravuji na halloween, maškarní, tématický večírek nebo líčení a učesaní na specifické téma na focení

View pictures

Češu modelky na módní přehlídky/fashion show, různé focení, galavečery. Při česání módních přehlídek si zakládám na kvalitě, originalitě a rychlosti provedení účesů.

View pictures

Jak to vypadá v zákulisí módních přehlídek, focení nebo při svatebních přípravách nevěsty? Někdy je to adrenalin a někdy velká legrace.

View pictures

Zde v albu můžete nahlédnout na malý výběr svatebních fotografií. Ranní přípravy nevěsty a ženicha, detaily, obřad, aranžované fotografie, vtipné momentky.

View pictures
© Copyright - Radka Šárníková :: Created by Ondřej Šárník Up