Fotogalerie - Kadeřnice, vizážistka / Radka Šárníková (Grulichová) /Brno

V albu najdete nevěsty, které jsem měla tu čest česat a líčit na jejich nejkrásnější den.

View pictures

Specializuji se na společenské účesy a líčení. Pokud chcete být jedinečná, nechte mi volnou ruku a učešu/nalíčím Vás přímo na míru. Nepodléhejte momentálnímu trendu, protože tomu podlehnou všichni a pak na společenské události nebude ničím vyjimečná.

View pictures

Specializuji se hlavně na česání účesů a líčení. Učesat a nalíčit se můžete nechat na jakoukoliv událost od svateb, společenských událostí, plesů, večírků, párty, focení, módních přehlídek.

View pictures

Jak to vypadá v zákulisí módních přehlídek, focení nebo při svatebních přípravách nevěsty? Někdy je to adrenalin a někdy velká legrace.

View pictures

Zde v albu můžete nahlédnout na malý výběr svatebních fotografií. Ranní přípravy nevěsty a ženicha, detaily, obřad, aranžované fotografie, vtipné momentky.

View pictures

Jdete se vyfotit? Doporučuji se svěřit odborníkům. Základem je kvalitní foto make-up, který je odlišný od běžného nebo i večerního líčení. Úprava vlasů je taktéž velmi důležitá. Vždy záleží na jaké téma focení se chystáte. Je rozdíl jestli jdete fotit těhotenské fotografie ( potřebujete něžný a nevyzývavý make up, ale i přesto zvýrazňující Vaše přednost). Jdete-li fotit boudoir je potřeba sexy foto make-up hodně výrazný.

View pictures

Češu modelky na módní přehlídky/fashion show, různé focení, galavečery. Při česání módních přehlídek si zakládám na kvalitě, originalitě a rychlosti provedení účesů.

View pictures

Připravuji na halloween, maškarní, tématický večírek nebo líčení a učesaní na specifické téma na focení

View pictures
© Copyright - Radka Šárníková :: Created by Ondřej Šárník Up