O mně - Kadeřnice, vizážistka / Radka Šárníková (Grulichová) /Brno

O mně

Kadeřnicí jsem chtěla být už od dětských let, ale kvůli jistým okolnostem jsem tento obor nemohla studovat. Místo toho jsem absolvovala obor Aranžér na SOŠ a SOU oděvní ve Strážnici a následně jsem na této škole maturovala v ekonomickém oboru.
Díky studiu na škole jsem se naučila spoustu věcí, které dnes často využívám ve své profesi kadeřnice     a vizážistky.
Kdo je vlastně aranžér? ? Aranžér aranžuje výlohy, umí kreslit, pracuje s grafickými programy atd. Měl by umět naaranžovat úplně všechno, co mu přijde pod ruku. Během studia jsem získala čtyřletou praxi   v květinářství. Na svatbách často svoje nabyté znalosti zúročím, dokážu uvázat prakticky cokoliv.
Oděvní škola, kde jsem studovala, pořádala různé mimoškolní a propagační aktivity. Česala jsem všechny módní přehlídky a soutěže a pravidelně jsme se umisťovali na prvních příčkách. Každá soutěž byla obrovskou výzvou, návrháři hýřili originalitou a extravagancí a mým úkolem bylo k jejich modelům sladit účes a líčení. Někdy jsem vplétala hliníkové konstrukce do účesů, jindy vytvářela půlmetrové společenské účesy a malovala po tělech modelek. Byla to pro mne neuvěřitelná zkušenost, pohybovala jsem se ve světě módy, show, profesionálních i amatérských modelek a často i slavných osobností. Kamkoliv jsem se dostala, byli profesionální kadeřníci a vizážisté a já od nich stále okoukávala nové a nové vychytávky, naučila jsem se pracovat rychle a kvalitně v časových limitech.
Jako amatérku si mne našlo i pár návrhářů k přípravě modelek k focení různých módních značek.
Po absolutoriu jsem se přestěhovala do Brna a začala jsem si plnit SVŮJ SEN stát se profesionální kadeřnicí a vizážistkou. Postupně si ke mě mé zákaznice našly cestu, pět let jsem stříhala, česala, líčila      a nabírala zkušenosti v různých salonech. Nyní jsem si splnila ten největší sen – otevřela jsem vlastní salon Cchi.
V současné době se specializuji hlavně na ÚČESY a LÍČENÍ k různým příležitostem (svatby, plesy, módní přehlídky, focení). Nezapomněla jsem ani na vzdělání na oděvní škole a  navrhuji společenské šaty. Při své práci spolupracuji s opravdovými profesionály v oboru oděvnictví. Stále se vzdělávám ve všech oborech, kterým se věnuji.
Jdu do všeho ohledně účesů, líčení a teď i módy.
Snažím se plnit každá přání;.i ta skoro nemožná. Miluji práci s celkovou vizáží žen.
Těším se na Vaši návštěvu v příjemném prostředí salonu Cchi .
© Copyright - Radka Šárníková :: Created by Ondřej Šárník Up