Kadeřnictví - Kadeřnice, vizážistka / Radka Šárníková (Grulichová) /Brno

Kadeřnictví

Kadeřnictví
Vítejte v mém kadeřnictví, které jsem se snažila navrhnout tak, aby jste se tu cítila jako doma.
Když přijdete, přivítám Vás a nabídnu něco k pití. Usadím si Vás a spolu vše prokonzultujeme.               Jestli jdete na stříhání/barvu nebo účes/líčení. Vždy Vás vyzpovídám tak, aby se k Vám nový účes hodil a cítila jste se dobře a krásná.

 

Moje specializace v kadeřnickém oboru je hlavně na česání účesů.                           Češu svatební/společenské/extravagantní účesy, ale připravuji i modelky na módních přehlídkách/focení.

Snažím se plnit každá přání ….i ty skoro nemožné, však v jisté míře, pokud uvidím, že by Vám neměla Vaše představa slušet. Probereme to a navrhnu jiné řešení.
Miluji práci s celkovou vizáží lidí a to jak kompletní proměny, tak i malé drobnosti na image.
Těším se na Vaši návštěvu ať už jen pro radu a pomoc v příjemném prostředí salonu Cchi nebo na velké změny Vašeho vzhledu.
DSC_3743      DSC_3727     DSC_3752
 
Pracuji s touto vlasovou kosmetikou…
Salerm Cosmeticssalerm1
Španělská značka působí na trhu od roku 1953.
V průběhu více než 55-ti leté historie firmy se společnost Salerm Cosmetics vypracovala do pozice jednoho z hlavních španělských výrobců a vývozců v oblasti  kosmetiky a vybavení pro profesionály.
Produkty se prodávají na trhu ve více jak 40 zemích na 4 světadílech s výrobními závody ve Španělsku        a Venezuele. Značka Salerm se vyznačuje maximální šetrností k vlasům a celosvětově patří do kategorie nejvýznamnějších značek v oboru.
DUSY professional
Nemusíte se bát oživit své vlasy novou barvou, protože barvy značky Dusy Professional obsahují o 50 % méně amoniaku než běžně dostupné barvy jiných značek. Barvení vašich vlasů je tak šetrnější a má dlouhotrvající účinek. Barvy obsahují hedvábné proteiny, které zanechají vlasy hladké, lesklé a bez rozdvojených konečků, snižuje se lámavost vlasů a pšeničné proteiny, které chrání vlasy a dodávají jim zářivý lesk.
Dusy Professional nabízí prvotřídní kvalitu za skvělou cenu.
Možnost zakoupení DÁRKOVÝCH POUKAZŮ  na jakoukoli službu v salonu.

dsc_7787s

 

© Copyright - Radka Šárníková :: Created by Ondřej Šárník Up