Svatba - Kadeřnice, vizážistka / Radka Šárníková (Grulichová) /Brno

Svatba

Svatba

SVATEBNÍ ÚČES A LÍČENÍ

 

Je krásné být opečovávaná a klidná ve svůj svatební den.
Hlavní činností, na kterou se zaměřuji, je příprava nevěsty. Od prvotní schůzky, přes zkoušku svatebního účesu, líčení a doladění s doplňky, až po svatební den.

Jak každá část probíhá?

 

Schůzka

osobně, pro ty vzdálenější po telefonu nebo emailem. Domluvíme se na důležitých bodech jako je termín svatby, místo konání svatebních příprav,  termín zkoušky účesu, líčení popř. objednání na úpravu vlasů (barva, střih..).   Dále mi přiblížíte Vaši představu v jakém stylu svatbu budete mít. V jaké barvě, představa o šatech, účesu, líčení, koho z Vašich blízkých chcete ve svatební ráno taktéž nechat upravit.  

Den zkoušky

je nejlepší  14 dní před svatebním dnem. Zkouška trvá cca 3hodiny a zahrnuje i několik variant účesu      a nakonec líčení. Doporučuji zkoušku v dopoledních hodinách aby jste viděla make-up a účes na denním světle.  Nebojte se vyslovit svá přání nebo kritiku, je to velmi důležité proto, aby jste byla nadmíru spokojená. Doladíme doplňky a domluvíme se na časovém harmonogramu svatebních příprav. Během zkoušky Vás nafotím a poté fotky pošlu na mail.

Co vzít s sebou na zkoušku?.

Jestli máte vysněný účes, vezměte si obrázek. Jestli ne, vymyslíme spolu na místě nebo vám jej navrhnu. Dále obrázek svatebních šatů, které budete mít. Jestli budete mít závoj, nezapomeňte se o něm zmínit, nebo si ho vzít s sebou. Ne ke každému účesu se závoj hodí. Oblečte si pro lepší představu halenku             v barvě vašich svatebních šatů. Pokud budete potřebovat ve svatební den make-up trošku osvěžit, připravte si na zkoušku Váš pudr, korektor, rtěnku či lesk na rty abychom zkontrolovaly jestli je vyhovující. Večer před zkouškou si umyjte vlasy a upravte běžným způsobem jak jste zvyklá. Účes pak déle vydrží.

Svatební den

líčení a česání se odehrává v pohodlí Vašeho domova či v salónu. Učešu svatební účes, nalíčím Vás            a obleču do svatebních šatů (mám s tím nemalé zkušenosti). 
Upravím i svatebčany, se kterými budu počítat z předchozí domluvy (samozřejmě v přiměřeném množství). 

 

Jak probíhají svatební přípravy? 🙂

 

LÍČENÍ

ČESÁNÍ

OBLÉKÁNÍ

POSLEDNÍ ÚPRAVY

Jak se připravit před svatebním dnem?

  • Mějte upravené obočí ( obočí dělá výraz ve tváři), zajděte si k odborníkovi a nechte si obočí upravit i dobarvit (cca 3dny před)
  • Nezkoušejte nic nového např. novou masku na obličej, úplně jinou barvu vlasů atd. mohla byste mít alergickou reakci, které by jste se nemusela stihnout zbavit do svatby.
  • večer před svatbou – si umyjte vlasy s menším množství kondicionéru a upravte běžným způsobem (svatební účes tak bude lépe držet)
  • večer před svatbou – natřete si obličej krémem, který běžně používáte a rty natřete silnější vrstvou vazelíny (budou krásné hydratované)
  • nachystejte si taštičku první pomoci, kterou by měla u sebe během svatby svědkyně : lesk/rtěnka, pudr, kapesníčky/vlhčené ubrousky, kapky do očí (Visine), antiperspirant, ústní vodu, náplasti (do bot)

Fotografování 

Jestli postrádáte fotografa na celou svatbu nebo jen na ranní přípravy, můžete se podívat na malou ukázku ve fotogalerii. Pokud vás fotografie zaujaly není problém se domluvit.

Více info      zde

 


více informací při konzultaci, na zkoušce nebo mailem radkasarnikova@seznam.cz
V případě přípravy u Vás doma si účtuji 6kč / 1km
 
 
 
  
 
 
© Copyright - Radka Šárníková :: Created by Ondřej Šárník Up