Salon Cchi - Kadeřnice, vizážistka / Radka Šárníková /Brno

Salon Cchi

 
Pokud si něco přejete a vkládáte do toho celou svou energii, tak se Vám sen splní. Mně se opravdu splnil.
Od malička jsem si přála být kadeřnice a chtěla jsem se pohybovat tam, kde se rodí krása. Splnilo se, jsem kadeřnice/vizážistka a žiji celkovou úpravou vlasů,  účesů a dále líčením.
Dalším bodem tohoto snu bylo místo (salon) ve kterém se vše bude odehrávat a já i mé zákaznice se tam budeme cítit jako doma. Po nabírání zkušeností v různých salonech, jsem se dostala až do fáze                      “ teď a nebo nikdy“. Po tomto rozhodnutí a několika měsících práce a papírování se vše podařilo. Otevřela jsem salon pod názvem Salon Cchi. Najdete zde kadeřnictví, kosmetiku, manikúru/modeláž nehtů, vizážistiku a masáže.
Možná jste si říkali, proč salon s názvem Cchi?…
DSC_3752
Cchi je neviditelná životní energie a síla, která ovlivňuje naši náladu, emoce, fyzický a psychický stav. Správná Cchi přináší štěstí, radost, bohatství                 a dlouhověkost. Energie Cchi proudí úplně vším.
Cchi je nejdůležitějším prvkem ve feng-shui (prastaré umění a věda schopná vnést do života harmonii, zdraví a štěstí)
Zdrojem Cchi je neustálá dynamická přeměna energií Jin a Jang (dvě navzájem opačné a doplňující se síly, které se nacházejí v každé živé i neživé části vesmíru)
Chtěla jsem, aby salon byl místem relaxu a odpočinku. Salon Cchi je v rámci možností přestavěn z původního nic neříkajícího prostoru na zóny, které mají své opodstatnění. Je vybaven nábytkem z převážně přírodních materiálů a doplněn doplňky taktéž z přírodních materiálů. Častým opakujícím se prvkem je přírodní bambus.
V salonu jsem chtěla nabídnout to, co všichni hledají. Vedle profesionálních služeb také klidné                   a příjemné prostředí, které není rušeno spěchem dnešní doby. Podle kladných reakcí mých zákaznic se mi to snad povedlo.
Jsou to 4 roky, co je salon Cchi otevřen a já mám velkou radost, že je vám všem u nás v salonu tak příjemně a rádi se k nám vracíte. Vždy mě potěší, když některá z vás vejde do salonu a povzdechne ,,mě je u vás tak dobře“.
Děkuji, že se vám v salonu Cchi líbí a těším se na ty, co nás teprve navštíví.
DSC_3760
DSC_3727
 
Kadeřnictví

Radka Šárníková

723 517 380
(vlasová designérka/vizážistka)

 

Karolína Jelínková

608 412 907

Kadeřnice

(přijímá nové klientky)

instagram karoli 🙂

 

DSC_3743
 
Kosmetika

(plná klientela nenabírá nové)

Andrea Tomková

604 466 246
 
Manikúra/modeláž nehtů

Anna Zubatá

605 047 285

 

DSC_3705

 

 

 

 

 

 
dsc_7787s
 
 
tým salonu Cchi na Mikuláše 2019 🙂
© Copyright - Radka Šárníková :: Created by Ondřej Šárník Up